CZYNNE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

W GODZINACH 9:00-18:00

Gabinet Fizjoterapii I Odnowy Biologicznej  zaprasza na rehabilitację lecznicza, w ramach której prowadzone będą zabiegi z zakresu fizykoterapii,kinezyterapii oraz masażu leczniczego.
Fizjoterapia mobilna  z dojazdem do domu pacjenta to kolejna funkcja jaka spełnia gabinet.

W ofercie usług gabinetu znajdą państwo również zabiegi odnowy biologicznej - masaż relaksacyjny z aromaterapia, masaż gorącą czekoladą, masaż stemplami ziołowymi, masaż  ciepłym miodem oraz masaż bańką chińską.

Wysoka jakość usług,atrakcyjne ceny, liczne promocje to zaleta gabinetu!

Bon podarunkowy na wybrany masaż lub zabieg fizjoterapeutyczny to wspaniały pomysł na prezent!

Serdecznie zapraszamy!

CENNIK

MASAŻE LECZNICZE

Masaż klasyczny

Łagodzi sztywności, napięcia i ból mięśni, migrenowe i napięciowe bóle głowy oraz ból lędźwiowo-krzyżowy. Stosowany dla ogólnego odprężenia, dla przezwyciężenia stresu, pomaga usuwać skurcze nóg. Masaż leczniczy rozluźnia mięśnie oraz łagodzi napięcie psychiczne, a to przynosi ulgę i uczucie odprężenia, zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyspiesza proces leczenia.
Czas trwania:
Całościowy: 50 min
Częściowy: 20-30 min

Masaż limfatyczny

Drenażu używa się z powodzeniem nie tylko jako masażu ogólnego, ale też jako zabiegu kosmetycznego np. twarzy. Jest leczeniem wspomagającym przy mastektomii, kwadrantektomii lub obrzęku limfatycznym. Drenaż wykonywany jest manualnie poprzez wykwalifikowanego fizjoterapeutę. W razie potrzeby stosowane jest specjalnego rodzaju plastrowanie - kinesiotaping – które wspomagający zabiegi.
Czas trwania:
Całościowy: 90 min
Częściowy: 30-40 min

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską trwa ok. 15 - 30 minut, wykonywany seriach (10-12 zabiegów), z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. Profilaktycznie jednak przynajmniej 1 raz w tygodniu. Cellulit to problem 99% kobiet, a bańka chińska znajduje się w czołówce skutecznych oraz sprawdzonych zabiegów redukujących ten defekt. Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia penetrację preparatów wyszczuplających w głąb skóry stosowanych po zabiegu. Efektem jest wyraźna poprawa jakości skóry, znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit oraz zmniejszony obwód części ciała, które były poddane masażowi.
Czas trwania:
Całościowy: 60 min
Częściowy: 25-30 min

Masaż sportowy

Jest to intensywny masaż zmniejszający zmęczenie organizmu wynikłe na skutek aktywności fizycznej. Masaż występuje w kilku formach zależnych od czasu zabiegu w stosunku do aktywności sportowej, wyróżniamy:
- m. przedwysiłkowy - mający na celu przygotowanie organizmu do wysiłku sportowego - np. skracając rozgrzewkę itp.
- m. międzywysiłkowy - masaż wykonywany w przerwach między wysiłkami (miedzy startami na zawodach sportowych), jego celem jest potrzymanie wysokiej aktywności organizmu w trakcie zawodów
- m. powysiłkowy - mający na celu skrócenie czasu regeneracji organizmu po intensywny i długotrwałym wysiłku.
- m. uzupełniający - wspomagający trening sportowy (np.: wspomagający trening masy mięśniowej.
Czas trwania:
Całościowy: 60 min
Częściowy: 30 min

MASAŻE RELAKSACYJNE

MASAŻ KAMIENIAMI WULKANICZNYMI

Masaż ciepłymi kamieniami wpływa na rozszerzanie się naczyń krwionośnych, a co za tym idzie, zwiększa przepływ krwi przez mięśnie, przyspieszając dostarczanie substancji odżywczych i równocześnie powoduje sprawniejsze wydalanie produktów przemiany materii. Masaż wpływa pozytywnie na skórę, ułatwia jej oddychanie, odżywia ją, przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych, poprawia jej elastyczność i jędrność, usuwa cellulit, poprawia zdolność mięśni do wysiłku fizycznego. Działa uspokajająco i relaksująco, zmniejsza objawy stresu. Połączenie ciepłych kamieni z technikami masażu pozwala na pełen relaks i odprężenie dla zmęczonego i zestresowanego ciała i umysłu. Zabieg z użyciem kamieni polecany jest osobom zestresowanym, przemęczonym, o podwyższonym napięciu mięśniowym. Wskazany również w dolegliwościach reumatycznych, mięśniowych, stawowych i bólach korzonkowych.
Czas trwania:
Całościowy: 90 min
Częściowy: 30 min

MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI

Jest wykonywany za pomocą białych bawełnianych torebek, zawierających mieszankę ziół mających zbawienny wpływ na ludzki organizm. Należą do nich: trawa cytrynowa, kurkuma, liście eukaliptusa, imbir lekarski czy cynamonowiec. Stemple ziołowe są przed masażem podgrzewane, tak aby uwolnić zgromadzone w nich olejki eteryczne, a następnie są wmasowywane w ciało. Masaż ziołowy oprócz silnego działania odprężającego, działa także przeciwbólowo oraz pobudza przemianę materii. W Tajlandii często stosowany jest jako "apteczka pierwszej pomocy" na rozmaite schorzenia.
Czas trwania:
Całościowy: 60 min
Częściowy: 30 min

MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ

Ten rodzaj masażu odznacza się działaniem zarówno na ciało, jak i na umysł. Wykorzystuje się tutaj naturalne dobrodziejstwa czekolady, która zawiera antyoksydanty, skutecznie hamujące procesy starzenia skóry. Czekolada jest również bogatym źródłem witaminy A, E, F, H oraz dużej ilości soli mineralnych. Poprawia koloryt skóry, przywraca jej elastyczność oraz wygładza cerę. Wyciąg z ziarna kakaowca oraz teobromina usprawniają przepływ limfy oraz krążenia, dzięki czemu następuje szybsze spalanie depozytów tłuszczu. Dodatkową zaletą masażu czekoladowego jest przepiękny, słodki aromat, a specjalne chwyty stosowane w masażu pomagają modelować sylwetkę. Efekty takiego masażu czekoladą są więc wielopoziomowe: równowaga psychiczna, aksamitnie gładka, miękka, wypielęgnowana i gruntownie nawilżona skóra oraz towarzyszący jeszcze długo po zabiegu, poprawiający nastrój zapach czekoladowy.
Czas trwania:
Całościowy: 90 min
Częściowy: 30 min

MASAŻ relaksacyjny z aromaterapią

Głównym celem masażu relaksacyjnego jest zlikwidowanie napięcia mięśniowego i psychicznego. Masaż relaksacyjny ma niezwykły wpływ na układ nerwowy- minimalizuje negatywne reakcje na stres, przywraca właściwe krążenie i ciśnienie krwi oraz prawidłowy rytm serca. Podczas trwania masażu relaksacyjnego najczęściej stosowaną techniką przez masażystę jest spokojne i delikatne głaskanie, co pozwala na maksymalne odprężenie i wyciszenie. W dzisiejszych czasach kiedy żyjemy w ciągłym stresie i biegu szczególnie trudna jest umiejętność zrelaksowania się, a jest to niezwykle ważne aby zachować zdrowie naszego organizmu.
Czas trwania:
Calościowy: 70 min
Czesciowy: 30 min

MASAŻE DLA URODY- MASAŻE ANTYCELLULITOWE

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

- uelastycznia i wygładza skórę,

- rozbija tkankę tłuszczową,

- zwiększa ukrwienie tkanek,

- ułatwia wchłanianie preparatów wyszczuplających stosowanych po zabiegu.

Efekt - wyraźna poprawa jakości skóry, zmniejszony lub zlikwidowany cellulit, zmniejszony obwód części ciała.
Wykonywany w seriach (10-12 zabiegów), z odstępami nie rzadziej niż 3 dni.
 
Czas trwania:
Całościowy: 60 min
Częściowy: 30 min

MASAŻ MIODEMgabi_zag_1.jpg

- wyciąga toksyny przez skórę,
- otwiera pory,
- zwalcza cellulit,
- dotlenia, odstresowuje.

Należy do bardzo intensywnych masaży – zapewnia duże rozszerzenie naczyń krwionośnych i podniesienie temperatury masowanych tkanek, oczyszcza lepiej niż sauna i sprawia, że skóra lepiej oddycha.

Czas trwania:
Całościowy: 60 min
Częściowy: 30 min

MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI

Działanie antycelulitowe  stempli to efekt substancji zawartych w stemplach. Dzięki wysokiej  zawartości kofeiny oraz cynamonu:

gabi_zag_2.jpg - poprawa krążenia krwi w naczyniach włosowatych,
- przyspieszenie odpływu limfy z tkanki tłuszczowej,
- znaczna poprawa obrazu skóry(widoczne ujędrnienie),
- usunięcie zalegających toksyn z organizmu.

Czas trwania:
Całościowy: 60 min
Cześciowy: 30 min